Re: Úschovna dat
Odeslal: 28 Srp 2011 18:52
Aj ty si myslis, to iste, ako ja?Mc_Murphy napsal:A že by teď tu "O Budulínkovi"?PontifexFairy napsal:Neeee, jenom si je tam ulozit.
Aj ty si myslis, to iste, ako ja?Mc_Murphy napsal:A že by teď tu "O Budulínkovi"?PontifexFairy napsal:Neeee, jenom si je tam ulozit.
Ano, Pavúčik. Jak začal PontifexFairy rozprávať, že "Neeee, jenom si je tam ulozit...", začal jsem - jako u každé dobré pohádky - usínat jako malé dítě. Ale protože už nejsem malé dítě, na pohádky nevěřím.Pavuk29 napsal:Aj ty si myslis, to iste, ako ja?