Stránka 22

Re: FB vir, adobe flash player

Odeslal: 25 Črc 2011 19:55
od Mates1122
vyosek napsal:Predpokladam ze spousteni po startu v samotnych programech mate zaskrtnute :o
a nejakym zahadnym zpusobem se mi odskrtly, uz je to OK, dekuji mnohokrát za pomoc!! :)

Re: FB vir, adobe flash player

Odeslal: 25 Črc 2011 20:08
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :) Zase nekdy Obrázek