Re: FB vir, adobe flash player
Odeslal: 25 Črc 2011 19:55
a nejakym zahadnym zpusobem se mi odskrtly, uz je to OK, dekuji mnohokrát za pomoc!!vyosek napsal:Predpokladam ze spousteni po startu v samotnych programech mate zaskrtnute
a nejakym zahadnym zpusobem se mi odskrtly, uz je to OK, dekuji mnohokrát za pomoc!!vyosek napsal:Predpokladam ze spousteni po startu v samotnych programech mate zaskrtnute
