Re: Prosim o preventivni kontrolu
Odeslal: 31 Kvě 2011 20:02
Aha, tak bezva
Jen se chci zeptat na jednu blbost, odinstalace toho yasu nebude problem, kdyz tam byl nebo je vir? "Zrusi" se tim i ten vir?
Jen se chci zeptat na jednu blbost, odinstalace toho yasu nebude problem, kdyz tam byl nebo je vir? "Zrusi" se tim i ten vir?
