Stránka 22

Re: nvlddmkm.sys - bsod - windows 7

Odeslal: 24 Kvě 2011 22:39
od MiliNess
Pak nám dejte vědět, jak to dopadlo.

Re: nvlddmkm.sys - bsod - windows 7

Odeslal: 27 Kvě 2011 17:37
od Alfajk
tak dnes tu byl technik a odvezl si ji,že si jí vyzkouší doma a že se mu jeví jako rozbitá,pak ještě napíšu jak to celý dopadlo