Re: Prosím o kontrolu logu
Odeslal: 23 Kvě 2011 10:56
Ano, pořád. I po aktualizaci Windows Updatem mi NOD hlásil, že nemám aktualizovaný počítač a musela jsem ho aktualizovat znovu. A i když dám Start - Vypnout počítač, tak se mi tam zas objeví vypnutí s aktualizacemi... :/:(