Re: prosím o kontrolu logu-nespouští se aplikace/občas/
Odeslal: 23 Kvě 2011 19:08
Odinstaloval jsem NOD a dám na Vaši radu.
Ještě dotaz na možné infiltrace, a stále řeším problém s náběhem systému. Vždycky se mi zastaví před bootem XP na obrazovce IBM. Po 10 minutách se xp začnou načítat.
Ale s tím si neví nikdo rady. Tak jen kdyby náhodou.
Díky za vše Marek
Ještě dotaz na možné infiltrace, a stále řeším problém s náběhem systému. Vždycky se mi zastaví před bootem XP na obrazovce IBM. Po 10 minutách se xp začnou načítat.
Ale s tím si neví nikdo rady. Tak jen kdyby náhodou.
Díky za vše Marek