Stránka 22

Re: Nejde odinštalovať program

Odeslal: 04 Bře 2011 19:01
od cernohous13
Jestli je všechno v pořádku, tak nemáš zač - rádo se stalo a jsme tady i příště Obrázek

Re: Nejde odinštalovať program

Odeslal: 04 Bře 2011 20:12
od Pavuk29
cernohous13 napsal:Jestli je všechno v pořádku, tak nemáš zač - rádo se stalo a jsme tady i příště Obrázek
No jo :James008: