Re: Nejde odinštalovať program
Odeslal: 04 Bře 2011 19:01
Jestli je všechno v pořádku, tak nemáš zač - rádo se stalo a jsme tady i příště 


No jocernohous13 napsal:Jestli je všechno v pořádku, tak nemáš zač - rádo se stalo a jsme tady i příště