Stránka 22

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 06 Bře 2011 19:11
od habinda
dobrá :-) děkuji za pomoc

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 06 Bře 2011 19:17
od Caroprd111
Nemáte zač :)