Stránka 22

Re: Ako som deň nadarmo vyhodil

Odeslal: 14 Ún 2011 20:20
od keno 10
ale neviem podľa mňa si to zmeškal keď sa pýtaš :D

Re: Ako som deň nadarmo vyhodil

Odeslal: 14 Ún 2011 20:29
od Pavuk29
keno 10 napsal:ale neviem podľa mňa si to zmeškal keď sa pýtaš :D
No to je ako kto sa smeje naposledy, ten ma dlhe vedenie :D