Re: nový notebook
Odeslal: 01 Ún 2011 22:14
V pohode, slecna sa uz aj tak viac asi uz neozve...ArcticX napsal:Omlouvám se tedy za vstup, ale držel jsem se pravidla: Víc hlav, víc ví.Pavuk29 napsal:Lec topic bol ukonceny, naco ho rozbabravat dalej.ArcticX napsal:Omlouvám se leč pořádně nevím za co![]()
Ja som a tak tesil, ze som si intimne pokecal so slecnou sam...