Stránka 22

Re: nový notebook

Odeslal: 01 Ún 2011 22:14
od Pavuk29
ArcticX napsal:
Pavuk29 napsal:
ArcticX napsal:Omlouvám se leč pořádně nevím za co :oops: :roll:
Lec topic bol ukonceny, naco ho rozbabravat dalej. :) Ja som a tak tesil, ze som si intimne pokecal so slecnou sam... :)
Omlouvám se tedy za vstup, ale držel jsem se pravidla: Víc hlav, víc ví.
V pohode, slecna sa uz aj tak viac asi uz neozve... :?: ma nenapadlo jej nasadit daky pekny ruzovy modny rootkit :James008: