Stránka 22

Re: prosim o preventivni kontrolu logu - dekuji

Odeslal: 29 Led 2011 10:31
od motji
Já už na to v noci neviděla :oops: :D .
Máš tam ještě nějaký počítač? :D

Re: prosim o preventivni kontrolu logu - dekuji

Odeslal: 29 Led 2011 10:40
od Brawler
Jasan, mám tu ještě jednoho pacienta, hned ho nahodím :-)

Re: prosim o preventivni kontrolu logu - dekuji

Odeslal: 29 Led 2011 10:40
od motji
Operační sál připraven :D