Re: prosim o preventivni kontrolu logu - dekuji
Odeslal: 29 Led 2011 10:31
Já už na to v noci neviděla
.
Máš tam ještě nějaký počítač?
Máš tam ještě nějaký počítač?
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/