Stránka 22

Re: poprosil bych o kontrolu pracovního pc

Odeslal: 14 Led 2011 21:38
od vyosek
Takze budeme spolu nadale v komunikaci :D Co nevidet Vam poslu PMku...

Tesim se na pripadnou spolupraci :wink:

Re: poprosil bych o kontrolu pracovního pc

Odeslal: 15 Led 2011 14:20
od selkir
Tak to já také.

Re: poprosil bych o kontrolu pracovního pc

Odeslal: 15 Led 2011 15:57
od vyosek
:)