Re: Office 2007
Odeslal: 30 Led 2011 17:10
Mozna nekde na skladu jeste bude, ale spise bych sel uz do 2010
Zkuste tady: http://www.softpedia.com/progDownload/M ... 58321.htmlMaRiNa007 napsal:Dobrý den.Je ještě ke stažení microsoft office 2007?Pokud ano nedali byste mi prosím oficiální odkaz?Na oficiálních je 2007 ale přesměruje mě to na 2010
Toto je link na download.. nie na zakupenie licencie.branda napsal:Omlouvám se za vstup...Zkuste tady: http://www.softpedia.com/progDownload/M ... 58321.htmlMaRiNa007 napsal:Dobrý den.Je ještě ke stažení microsoft office 2007?Pokud ano nedali byste mi prosím oficiální odkaz?Na oficiálních je 2007 ale přesměruje mě to na 2010