Stránka 22

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 16 Led 2011 21:37
od Roli
Co se týče her je to docela těžké.

Můžeš zkusit aktualizovat ovladače ke grafice, zkontrolovat DirectX, nebo je chyba přímo v té hře,

ale s tím ti tady neporadíme.