Stránka 22

Re: Prosím o preventivku

Odeslal: 09 Led 2011 18:54
od vyosek
:arrow: Log vypada cisty

:arrow: Spustte znovu OTM a kliknete na CleanUP! - uklidi po sobe

:arrow: Chladici podlozka nepomuze skoro vubec jelikoz se ntb zahriva sam a moc, podlozka je pouze vhodny doplnek ale vypada to, ze vy mate ntb ucpany prachem...zkusil bych se poptat pripadne v nejakem servisu - dle meho by cena mela byt otazkou par stovek maximalne...