Stránka 22

Re: chybí lišta Start

Odeslal: 14 Led 2011 23:04
od Cabaaa
Problémy nejsou, děkuji mnohkrát za pomoc!

Re: chybí lišta Start

Odeslal: 14 Led 2011 23:07
od motji
Není zač :)