Stránka 22

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 11 Led 2011 22:20
od vyosek
Za nas radce antiviroveho fora urcite :wink:

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 11 Led 2011 22:40
od selkir
Dobře, tedy doporučte změnu na...

Re: prosím o kontrolu logu

Odeslal: 11 Led 2011 22:44
od vyosek
Ja doporucuji Avast ci Aviru, jinak clanek o nami doporucenem zabezpeceni mate zde http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=29&t=6152