Re: Prosim o preventivku.
Odeslal: 03 Led 2011 23:09
iwigirl napsal:z vámi zaslané částky obdrží fórum zhruba třetinu, zbytek si rozdělí poskytovatel služby a operátor.
iwigirl napsal:z vámi zaslané částky obdrží fórum zhruba třetinu, zbytek si rozdělí poskytovatel služby a operátor.