Stránka 22

Re: Prosim o preventivku.

Odeslal: 03 Led 2011 23:09
od vyosek
iwigirl napsal:z vámi zaslané částky obdrží fórum zhruba třetinu, zbytek si rozdělí poskytovatel služby a operátor.