Stránka 2 z 2
Re: PROSIM o kontrolu logu, podezření na nějakou havěť
Odeslal: 29 Pro 2010 23:39
od Roli
Nevadí že mi tykáš, tím skriptem jsme pouze odemkli klíče v registrech které se mi prostě nelíbí zamčené
Jinak nemáš zač.
Re: PROSIM o kontrolu logu, podezření na nějakou havěť
Odeslal: 31 Pro 2010 18:47
od iname
pls. nevis o nejakem zdroji informaci kde by byly popsany registry atd.. ?
dekuji za info..
Re: PROSIM o kontrolu logu, podezření na nějakou havěť
Odeslal: 01 Led 2011 17:37
od Roli
Něco o registrech máme i
ZDE
Jinak stačí použít strýčka
Googla
Kdybys něco potřeboval vědět klidně písni
A není zač.