Stránka 2 z 2
Re: mužu poprosit o preventivku
Odeslal: 16 Pro 2010 22:52
od bigmuff
zadal jsem to jakoby naskočil příkazový řádek ale hned se ztatil
Re: mužu poprosit o preventivku
Odeslal: 16 Pro 2010 22:57
od motji
Pokud jede počítač, tak to necháme tak

.
Hezké vánoce i Vám

Re: mužu poprosit o preventivku
Odeslal: 16 Pro 2010 23:00
od bigmuff
jěště jednou děkuji
Re: mužu poprosit o preventivku
Odeslal: 16 Pro 2010 23:11
od motji
Není zač
