Stránka 22

Re: mužu poprosit o preventivku

Odeslal: 16 Pro 2010 22:52
od bigmuff
zadal jsem to jakoby naskočil příkazový řádek ale hned se ztatil

Re: mužu poprosit o preventivku

Odeslal: 16 Pro 2010 22:57
od motji
Pokud jede počítač, tak to necháme tak :) .
Hezké vánoce i Vám :)

Re: mužu poprosit o preventivku

Odeslal: 16 Pro 2010 23:00
od bigmuff
jěště jednou děkuji

Re: mužu poprosit o preventivku

Odeslal: 16 Pro 2010 23:11
od motji
Není zač :)