Re: něco mi ničí nastavení tcp/ip: brána
Odeslal: 15 Pro 2010 11:29
pravdupovediac neviem, nie je to virovy problem a Vistu nemam rad
skus na forum.zive.cz >> vloz tam aj ten obrazok nastaveni TCP/IP
skus na forum.zive.cz >> vloz tam aj ten obrazok nastaveni TCP/IP