Re: Poprosim o kontrolu logu
Odeslal: 02 Pro 2010 09:40
OK Vdaka skusim a dam vedietmotji napsal:Mě jedině napadá, vyndat disk a zkusit ho v jiném počítači, jestli se také bude dlouho ukončovatAle sa mi zda ze to zacalo robit od kedy mi boly pridane ventilatory na chladenie pc lebo sa viac prehriaval. Neviem ci to moze mat nejaky suvis.
Ahoj