Stránka 22

Re: Poprosim o kontrolu logu

Odeslal: 02 Pro 2010 09:40
od dajaro
motji napsal:
Ale sa mi zda ze to zacalo robit od kedy mi boly pridane ventilatory na chladenie pc lebo sa viac prehriaval. Neviem ci to moze mat nejaky suvis.
Mě jedině napadá, vyndat disk a zkusit ho v jiném počítači, jestli se také bude dlouho ukončovat :o
OK Vdaka skusim a dam vediet
Ahoj

Re: Poprosim o kontrolu logu

Odeslal: 02 Pro 2010 15:17
od motji
:)