Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu - zpomalený komp, problém s účtom

Odeslal: 01 Pro 2010 21:47
od Diallix
Ak ste problem vyriesil a vsetko ide ako ma, tak nemusite :)

Re: Prosím o kontrolu logu - zpomalený komp, problém s účtom

Odeslal: 02 Pro 2010 23:43
od vratkokuk
Zatiaľ sa to javí OK. Tak vďaka za ochotu.

Re: Prosím o kontrolu logu - zpomalený komp, problém s účtom

Odeslal: 03 Pro 2010 14:06
od Diallix
Niet za co :)