Stránka 22

Re: pro vyosek

Odeslal: 15 Lis 2010 18:33
od vyosek
Aha, tak diky za info - mozna ji nekdy na virtualce vyzkousim co vse dela a maze/nemaze :)

Jinak nemate zac, rad jsem pomohl :) Zase nekdy Obrázek