Re: Zdravím, poprosím o kontrolu
Odeslal: 09 Lis 2010 19:20
nepoužívam...ale asi predvčerom som pustil dvd film a automaticky mi to pustilo vo WMP... ale teraz už to nebudem cez to púštat ....dakujem za ochotu a dobrúúúúúú radu....prajem pekný zvyšok večera ....
