Stránka 2 z 2
Re: Jak si vyděláváte na internetu ?
Odeslal: 01 Lis 2010 20:03
od cernohous13
Pavuk29 napsal:Mickey, vysvetli mi, pls, odkial by zobral 12 rocny skolak 500 dolarov mesacne. Natacas detske porno? Ked si to precitaju tvoji rodicia, tak ti nedaju ani na nanuk a este ti aj odpoja net

no čo? ocko dobre zarába na štátných zakazkach

Re: Jak si vyděláváte na internetu ?
Odeslal: 14 Črc 2011 13:15
od webgames201
to chci taky dostavat od rodicu 500 dolaru

ale ja to nebudu strkat do takovych ****** jako bux.to radsi si koupim herni PC a pod

Re: Jak si vyděláváte na internetu ?
Odeslal: 15 Črc 2011 16:03
od Pavuk29
webgames201 napsal:to chci taky dostavat od rodicu 500 dolaru

ale ja to nebudu strkat do takovych ****** jako bux.to radsi si koupim herni PC a pod

OK, ale nemusis vytahovat zombikov, oK?

Re: Jak si vyděláváte na internetu ?
Odeslal: 22 Říj 2011 21:07
od Black-g
Chtěla jsem si taky just4fun vydělat nějaký ty prašule, ale když jsem naťukala bux.to tak mi vyběhla hláška že je to unsafe stránka :'D. Tady vidíte, milé děti, že fájrwól není jenom pejčovina co žere CéPéÚ

.