Stránka 22

Re: prosím o kontrolu log-u... díky ;)

Odeslal: 18 Říj 2010 09:15
od kjubo
Super! děkuji za Váš čas i rady! :worship: :)

Re: prosím o kontrolu log-u... díky ;)

Odeslal: 18 Říj 2010 13:31
od motji
Není zač :)