Re: prosim o kontrolu logu, dekuji
Odeslal: 20 Říj 2010 20:36
teploty oukej. Ale pravdou je, ze uz se z nej stava jen "kancelarsky" notasek
mu dava kazda malickost zabrat a procesor lita jak muze
Aspon bude o vikendu co zapijet

Aspon bude o vikendu co zapijet