Stránka 22

Re: problém s directx

Odeslal: 28 Zář 2010 21:09
od mahajana
Muzete to zkusit :) ten SP3

++jeste muzete -->> oprava systému Windows XP --->> http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=46&t=41036

Re: problém s directx

Odeslal: 28 Zář 2010 21:19
od STAR
Právě tu v tom mazci hledam cd xp =)