Stránka 22

Re: Nejde zvuk

Odeslal: 28 Zář 2010 16:07
od Rudy

Re: Nejde zvuk

Odeslal: 28 Zář 2010 20:34
od Kos112567
Udělal jsem to a beze změny.

Re: Nejde zvuk

Odeslal: 28 Zář 2010 20:52
od Rudy
V tom případě už jen oprava z instal. DVD.

Re: Nejde zvuk

Odeslal: 29 Zář 2010 14:23
od Kos112567
Instalační DVD sem k tomu nedostal, systém to vlastně nainstaluje sám

Re: Nejde zvuk

Odeslal: 29 Zář 2010 16:28
od Rudy
Tak ze systému. Většina z nich ale umí jen Win reinstalovat.