Stránka 22

Re: Preventívka

Odeslal: 17 Zář 2010 17:40
od Freak
Aha, tak ja to stiahnem. Ďakujem veľmi pekne za pomoc.

Re: Preventívka

Odeslal: 17 Zář 2010 19:44
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :) Zase nekdy Obrázek

Re: Preventívka

Odeslal: 19 Zář 2010 19:44
od vyosek
Vlozte jeste prosim novy log ze RSITu ci se provedla zmena v registru...