Stránka 22

Re: linější počítač

Odeslal: 05 Zář 2010 22:59
od budul
Tak uděláno....a ted se ještě fragmentuje...
...ještě jednou díky za pomoc je fajn že se má člověk kam obrátit když má problém s počítačem....:)

Re: linější počítač

Odeslal: 06 Zář 2010 00:02
od vyosek
Nemate zac, rad jsem pomohl :) Zase nekdy Obrázek