Stránka 22

Re: Odinstalování

Odeslal: 04 Zář 2010 09:26
od cernohous13
:D Hlavně klííííídek

RSIT jsem chtěl pro zjištění zbytků po odinstalu v registrech - dořeší vyosek v původním topicu bye a howgh :wink: