Stránka 22

Re: prosím o kontrolu logu:notebook pomalejší

Odeslal: 29 Srp 2010 12:30
od vyosek
Log jiz vypada OK :wink:

Nemate zac, rad jsem pomohl :) Zase nekdy Obrázek