Re: Prosím o kontrolu logu
Odeslal: 10 Srp 2010 20:43
Zkuste udělat test na RAM
http://www.goldmemory.cz/gm692.zip
Stáhnete Gold memory, rozbalíte a musíte vypálit v ISU (Nerem či podobným programem, který to umí).
Pak z něj nabootujete a necháte aspoň 10 hodin testovat.
http://www.goldmemory.cz/gm692.zip
Stáhnete Gold memory, rozbalíte a musíte vypálit v ISU (Nerem či podobným programem, který to umí).
Pak z něj nabootujete a necháte aspoň 10 hodin testovat.