Stránka 22

Re: Prosim o kontrolu :)

Odeslal: 30 Črc 2010 22:09
od ivankrato
V tom pripade jsem to stihl akorat :D a dekuji za pomoc.

Re: Prosim o kontrolu :)

Odeslal: 31 Črc 2010 10:32
od Rudy
Nemáte zač!