Stránka 22

Re: poprosim o kontrolu

Odeslal: 30 Črc 2010 08:47
od stefan.veber
ano mam dva hdd tak data len popresuvam .. a os nainstalujem vistu a dakujem za pomoc.

Re: poprosim o kontrolu

Odeslal: 30 Črc 2010 09:06
od motji
Tady máte návod na instalaci Vist :)
http://www.vista.yc.cz/?text=8-windows-vista-instalace.

A není zač :)
Hezký víkend :)