Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 06 Srp 2010 21:22
od vyosek
Vy jste to spoustel pres Start-Spustit :boxed: Hups, no dekuji za zjisteni diry v navodu, opravim :wink:

Jsou jeste s PC nejake problemy :???: