Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu

Odeslal: 09 Srp 2010 12:35
od vyosek
Ja osobne doporucuji ZoneAlarm, ale je v anglictine...

Nemate zac, rad jsem pomohl :) Zase nekdy Obrázek