Stránka 2 z 2
Re: prosim o kontrolu děkuji
Odeslal: 08 Črc 2010 22:15
od Caroprd111
Log je v pořádku.

Re: prosim o kontrolu děkuji
Odeslal: 08 Črc 2010 22:19
od carry369
děkuji vám za vaš čas a opravení meho pc
Re: prosim o kontrolu děkuji
Odeslal: 08 Črc 2010 22:23
od Caroprd111
Nemáte zač
