Stránka 22

Re: Prosim o zkontrolovani rsit

Odeslal: 05 Črc 2010 22:32
od niceacee
Je mozne nejak finacne podporit toto forum?..Velice si vazim pomoci.A podekovani nekomu za neco v dnesni dobe asi neni dostacujici..tak pokud ano prosim jak.

Re: Prosim o zkontrolovani rsit

Odeslal: 05 Črc 2010 22:34
od motji
I poděkování zahřeje u srdíčka :)
http://www.viry.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=78175
A za podporu děkujeme :) .