Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 01 Črc 2010 20:32
od kulhy01
Zatím to vypadá dobře, vracím věci zpět na disk E: Pořádně ho prubnu a uvidíme. Děkuju

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 01 Črc 2010 20:35
od motji
Tak pak napište :)
Není zač :)