v podpise mam odkaz na SuperAntiSpyware, asi vis co a jak
možná zavirované pc
Moderátor: Moderátoři
Pravidla fóra
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
Jednotlivé thready budou po vyřešení uzamčeny. Stejně tak ty, které budou nečinné déle než 14 dní. Vizte Pravidlo o zamykání témat. Děkujeme za pochopení.
- riffman
- VIP

- Příspěvky: 3203
- Registrován: 20 Říj 2004 07:00
- Místo/Bydliště: České Budějovice
- Kontaktovat uživatele:
Re: možná zavirované pc
fajn
v podpise mam odkaz na SuperAntiSpyware, asi vis co a jak
v podpise mam odkaz na SuperAntiSpyware, asi vis co a jak
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
- gugacka
- Vzorný návštěvník

- Příspěvky: 477
- Registrován: 01 Dub 2010 11:12
- Místo/Bydliště: Mariánské Lázně
Re: možná zavirované pc
našlo to jen pár cookie jinak nic, skusím windows poopravit win xp managerem a přogramy přeinstalovat, možná jsou už je poškozený
- riffman
- VIP

- Příspěvky: 3203
- Registrován: 20 Říj 2004 07:00
- Místo/Bydliště: České Budějovice
- Kontaktovat uživatele:
Re: možná zavirované pc
ok, nic vic s tim asi nespachame
Give us a chance to live
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
Give us a chance to die
Give us a chance to be free
Without fire from the sky
Give us a chance to love
Give us a chance to hate
Give us a chance, before you kill us all
Přispějete na provoz fóra?