Stránka 22

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 17 Črv 2010 10:26
od marsia
Tak to pomohlo! Ještě jednou díky za pomoc! Hezký den přeju!

Re: Prosím o kontrolu logu

Odeslal: 17 Črv 2010 10:31
od vyosek
Tak to je super :)
Jeste jednou nemate zac :) A pekny zbytek dne i Vam :wink: