Stránka 22

Re: vir na web stránkách

Odeslal: 02 Črv 2010 16:36
od riffman
velmi jednoduse :)

podivejte se na heslo...trivialni...a pokud ho mate ulozene nekde v pocitaci, pripadne pokud jste si ho ukladal pomoci nejakeho spravce hesel napriklad v Total commanderu, pak prave Total Commander obsahuje bezpecnostni diru ;) cili zmenit heslo, nikde ho neukladat a nezapomenout :)

Re: vir na web stránkách

Odeslal: 02 Črv 2010 16:40
od bepe
ok
a fakt díky

Re: vir na web stránkách

Odeslal: 02 Črv 2010 16:48
od riffman
nemate vubec zac :)