Stránka 22

Re: Proste preventivka

Odeslal: 27 Črv 2010 15:27
od Shooter
No vzhledem k tomu, ze na zacatku procesu nebyl zadny vir ani tak, tak myslim, ze chovat se bude snad normalne.. kdyby neco tak napisu. V kazdym pripade mockrat diky!

Re: Proste preventivka

Odeslal: 27 Črv 2010 15:30
od Caroprd111
Nemáte zač :)