Re: podivné chování PC
Odeslal: 08 Črc 2010 16:28
On asi log nevyhodí, ale mělo by se zobrazit, zda něco mazal.
Jak to vypadá s počítačem?
A máte ještě nějaký počítač ve stejné síti?
Jak to vypadá s počítačem?
A máte ještě nějaký počítač ve stejné síti?