Stránka 22

Re: podivné chování PC

Odeslal: 08 Črc 2010 16:28
od motji
On asi log nevyhodí, ale mělo by se zobrazit, zda něco mazal.
Jak to vypadá s počítačem?

A máte ještě nějaký počítač ve stejné síti?