Stránka 22

Re: prosim o preventivku

Odeslal: 10 Kvě 2010 09:10
od Iron_Eddie
Pre istotu sa spytam este raz :) .. v tomto pripade Opravit bude Run Fix?

Re: prosim o preventivku

Odeslal: 10 Kvě 2010 09:25
od motji
Ano.
Já se omlouvám, opět jsme si to neuvědomila :oops: . Ted tu mám takových logů z OTL víc a všechny OTL mají v češtině.