Stránka 22

Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim

Odeslal: 19 Dub 2010 20:24
od superTom
Klidně, když to nebude pro mě moc složitý :D

Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim

Odeslal: 19 Dub 2010 20:54
od superTom
Udělal jsem cos mi řekl, ten pokus udělám až zítra pokud to nevadí, mám ještě určité povinnosti :o

Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim

Odeslal: 30 Pro 2010 13:31
od Lukáš Petera
Dobrý den, mám stejný problém s počítačemve formě černé obrazovky. Dříve mi šel nouzový režim, ale teď ani ten ne .... kurzor vidím. Rád bych se toho zbavil sám a pročistil to, ale jsem začátečník, tak chci vědět, jestli mi s tím pomůžete a budete mít se mnou ,,trpělivost". Děkuji.

Re: Černá obrazovka při zapnutí PC, nejde ani nouz. režim

Odeslal: 30 Pro 2010 16:00
od sudanec
Lukáš Petera napsal:Dobrý den, mám stejný problém s počítačemve formě černé obrazovky. Dříve mi šel nouzový režim, ale teď ani ten ne .... kurzor vidím. Rád bych se toho zbavil sám a pročistil to, ale jsem začátečník, tak chci vědět, jestli mi s tím pomůžete a budete mít se mnou ,,trpělivost". Děkuji.
Dobry den,
zalozte si, prosim, vlastne vlakno - ako kazu pravidla nasho fora.
Vdaka