Re: PC nejde připojit k internetu
Odeslal: 18 Dub 2010 19:30
určitě nebylo. Zatím nemáte zač!.....kdyby jsme měli CD,tak by nám to asi nebylo taky nic platné?
Pomáháme v boji s počítačovou havěti!
https://forum.viry.cz:443/
určitě nebylo. Zatím nemáte zač!.....kdyby jsme měli CD,tak by nám to asi nebylo taky nic platné?